Movies
Ratings
223
Don't Look UpRated ★ 3.0
Angel's EggRated ★ 1.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5
The Butcher BoyRated ★ 3.5
Terror BirdsRated ★ 0.5
AtonementRated ★ 3.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.0
Night and FogRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Tales from EarthseaRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 1.5
Kamikaze GirlsRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0