Series
Ratings
22
Hitler and the Nazis: Evil on TrialRated ★ 4.0
Emergency NYCRated ★ 3.5
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 3.0
Snowy RoadRated ★ 3.0
South ParkRated ★ 4.0
WWII in Color: Road to VictoryRated ★ 4.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Dr. STORKSRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Berserk Season 2Rated ★ 4.0
BerserkRated ★ 5.0