Movies
Ratings
1204
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0- Toe-Tapping TunesRated ★ 1.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 4.5
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Your LetterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5