Titles you rated
A Distant PlaceRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
IntroductionRated ★ 4.0
In Our DayRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
In Front of Your FaceRated ★ 4.0
The Novelist's FilmRated ★ 4.0- Coming to youRated ★ 4.0
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 4.0
The Woman Who RanRated ★ 4.0
My Best, Your LeastRated ★ 4.0
FanaticRated ★ 3.5
AfireRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 4.0
Compartment Number 6Rated ★ 4.0
Okiku and the WorldRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
UndineRated ★ 3.5