Series
Ratings
41
Hope or Dope Season 2Rated ★ 3.0
Hope or Dope Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Super BandRated ★ 4.5
Begin Again Season 3Rated ★ 4.5
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.5- IslandRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0