Movies
Ratings
344
Duresori: The Voice of EastRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.5
The Devil's ViolinistRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.5
DisobedienceRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Tell It to the BeesRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0