Titles you rated
Everyday HostRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
MononokeRated ★ 1.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 1.5
Ninjago: Masters of SpinjitzuRated ★ 1.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 1.0
Wind BreakerRated ★ 0.5
A Condition Called LoveRated ★ 1.5
The Elusive SamuraiRated ★ 1.0
One the WomanRated ★ 0.5
The Royal TutorRated ★ 0.5- Brave Detectives 4Rated ★ 0.5
- Brave Detectives 3Rated ★ 1.5
- Brave Detectives 2Rated ★ 1.5
Brave DetectivesRated ★ 1.5
Chief KimRated ★ 1.0- Soul EaterRated ★ 1.0