Titles you rated
- The First RideRated ★ 0.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
PicnicRated ★ 2.5
Ky Nam InnRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0