Movies
Ratings
20
Midnight in ParisRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
DetourRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5