Series
Ratings
83
The PittRated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 2.0
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5