Titles you rated
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0