Series
Ratings
227
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
MaidRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- 소주 랩소디Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0