Titles you rated
SpyRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.5
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.5
SingRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0