Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0