Movies
Ratings
114
God of Gamblers' ReturnRated ★ 4.0
The Flirting ScholarRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
God of Gamblers IIRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Fight Back to School 2Rated ★ 4.0
Forbidden City CopRated ★ 4.0
Legend of the DragonRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Royal Tramp 2Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0