Series
Ratings
77
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- The Get DownRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Community Season 6Rated ★ 3.0
Community Season 5Rated ★ 3.0
Community Season 4Rated ★ 3.0
Community Season 3Rated ★ 3.5
The Empress of ChinaRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.5