Movies
Ratings
433
Frozen IIRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
The BodyguardRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0