Movies
Ratings
565
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
No EscapeRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The RecruitRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
UpgradeRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.5
The FallRated ★ 2.5
ScarfaceRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0