Titles you rated
GlassesRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0