Titles you rated
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
HookRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0