Movies
Ratings
1404- City of FathersRated ★ 4.5
RobotRated ★ 3.5- 청춘학당: 풍기문란 보쌈 야사Rated ★ 2.5
One on OneRated ★ 5.0
LOVE IS A CRAZY THINGRated ★ 2.5
LoveholicRated ★ 4.0
Asterix & Obelix: Mission CleopatraRated ★ 3.5
Monster's BallRated ★ 0.5
BandhobiRated ★ 4.5
Non-fiction DiaryRated ★ 4.5
사물의 비밀Rated ★ 2.5
KopsRated ★ 3.0- Mr. ButterflyRated ★ 2.0
Black RainRated ★ 2.5
Anna MagdalenaRated ★ 3.0
The Surrogate WombRated ★ 3.0
Dirty BloodRated ★ 2.5
연애의 기술Rated ★ 2.5
Highlander II: The QuickeningRated ★ 3.5
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 2.5