Titles you rated
SuperbadRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0