Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0