Series
Ratings
13
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5