Titles you rated
xxxHOLiCRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 1.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 1.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 1.0- 원피스 19기Rated ★ 3.5
- 원피스 18기Rated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 1.5
원피스 16기Rated ★ 3.5- 원피스 17기Rated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 2.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 3.5