Movies
Ratings
277
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
BeethovenRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 4.0