Series
Ratings
26
One the WomanRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 1.0
The Glory Part 2Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0