Titles you rated
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0