Movies
Ratings
470
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 2.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 4.0
FAQRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The TruthRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0