Movies
Ratings
578
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0