Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
BlindRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Dead ManRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The GoldfingerRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0- WonderlandRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.5
Spider ForestRated ★ 4.0