Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Oats StudiosRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Tensou Sentai GoseigerRated ★ 3.5
Kamen Rider OOORated ★ 4.5
Kamen Rider Den-ORated ★ 3.5- Kamen Rider KivaRated ★ 4.0
- Hyakujuu Sentai GaorangerRated ★ 3.5
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5