Movies
Ratings
445
Captain MarvelRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Heart BlackenedRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5