Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Blue BoxRated ★ 4.5
Good Night WorldRated ★ 1.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.5
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0