Titles you rated
PatersonRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Yellow HandkerchiefRated ★ 2.0
ElleRated ★ 4.0
Vincent Wants to SeaRated ★ 3.0
Heaven Is for RealRated ★ 1.0
RocknRollaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.0
Cyrano de BergeracRated ★ 3.5
DancerRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 1.5