Movies
Ratings
19
The Land of SeonghyeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
SoulRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0