Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0