Series
Ratings
45
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 1.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
- Three FriendsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 0.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 0.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5