Series
Ratings
228
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Hot BrothersRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 3.0
- Battle TripRated ★ 3.5
My Little Television V2Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 1.5- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 2.0