Titles you rated
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Navy Seals vs. ZombiesRated ★ 2.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 4.0
The 5th WaveRated ★ 3.5