Titles you rated
Our BluesRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0