Movies
Ratings
1866- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 4.0
Love HurtsRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Highest 2 LowestRated ★ 2.5
October SkyRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 2.0