Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
Go Go Squid!Rated ★ 3.5
Super BandRated ★ 5.0
At EighteenRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0