Titles you rated
A Most Wanted ManRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Need for SpeedRated ★ 1.0
DivergentRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
NoahRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0