Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.0
JokerRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5