Titles you rated
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.0