Titles you rated
PapillonRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Holy BoyRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5