Movies
Ratings
592
HerRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 5.0
JobsRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 4.0
FameRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
3-IronRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.0
Vertical LimitRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Moby DickRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
A Girl at My DoorRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0