Series
Ratings
12
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
DororoRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0