Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Lupin Part 3Rated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0- Ben 10Rated ★ 4.5
- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
OverlordRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5